ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ.М.В.СКЛІФОСОВСЬКОГО

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Поліклініка

Графік консультацій фахівцями

Полтавської обласної консультативної поліклініки

на 2018 рік

Прізвище, ім’я, по батькові лікаря

Посада

Місце, дні та години прийому

Забєліна  Любов Іванівна

Лікар-окуліст

щодня, 9.00 – 13.50

Момот Марина Миколаївна

Лікар-окуліст

щодня, 9.00 – 13.50

Довбня Юлія Миколаївна

Лікар-окуліст

щодня, 12.00 – 15.00

Назаренко Вікторія Олегівна

Лікар-окуліст

щодня, 8.00 – 9.30

Тарасенко Лада Вікторівна

Зав. сурдологічним центорм

щодня, 8.00 – 15.40

Мусієць Антоніна Данилівна

Лікар-сурдолог

щодня, 9.00 – 15.30

Негребецька Світлана Григорівна

Лікар-отоларинголог

щодня, 9.00 – 15.30

Вишован Марія Володимирівна

Лікар-кардіолог

щодня, 8.00 – 18.00

Веденкіна Людмила Петрівна

Лікар-ревматолог

щодня, 9.00 – 15.30

Крячко Вадим Юрійович

Лікар-травматолог

щодня, 9.00 – 15.30

Томаш Богдан Володимирович

Лікар-уролог, андролог

щодня, 8.30 – 16.40

Литвиненко Таміла Іванівна

Терапевт підлітковий

щодня, 8.00 – 14.30

Веклич Тетяна Вікторівна

Лікар-невропатолог

щодня, 8.00 – 14.30

Руденко Любов Олексіївна

Лікар-невропатолог

щодня, 9.00 – 15.30

Коллякова Євгенія Анатоліївна

Лікар-невропатолог

щодня, 12.00 – 15.00

Саричева Тетяна Іванівна

Лікар-гінеколог

щодня, 9.00 – 15.30

Світлична Вікторія Миколаївна

Терапевт довірений

щодня, 9.00 – 15.30

Голотник Оксана Василівна

Лікар-ендокринолог

щодня, 8.30 – 15.00

Максименко Галина Павлівна

Лікар-ендокринолог

щодня, 8.00 – 11.00

Кудря Олена Олександрівна

Лікар-пульмонолог

щодня, 9.00 – 15.30

Воробйова Віра Михайлівна

Лікар-гастроентеролог

щодня, 9.00 – 15.30

Сіркович Орест Володимирович

Лікар-проктолог

щодня, 9.00 – 15.30

Биченко Сергій Якович

Лікар-хірург

щодня, 9.00 – 15.30

Макаренко Світлана Анатоліївна

Лікар-нефролог

щодня, 11.30 – 14.40

Баталін Валерій Миколайович

Лікар-нейрохірург

щодня, 12.00 – 13.30

Хобта Анатолій Григорович

Лікар-нейрохірург

щодня, 13.40 – 15.10

Щербань Дмитро Анатолійович

Лікар-судинний хірург

щодня, 12.20 – 13.50

Біленко Валентина Олександрівна

Лікар-дерматолог

щодня, 9.00 – 15.30

Карамаєва Тетяна Сергіївна

Лікар-профпатолог

щодня, 8.00 – 14.30

Люба Юлія Володимирівна

Лікар-гематолог

щодня,  11.00 – 14.00

Скрипник Галина Юріївна

Лікар-судинний хірург

щодня, 10.00 – 13.00

Муравейник  Тетяна Анатоліївна

Лікар-алерголог

щодня, 9.00 – 12.00

Федорченко Юлія Сергіївна

Вчитель дефектолог

Щодня, 9.00 – 10.40

Маслій Лариса Миколаївна

Лікар-кардіолог

щодня, 15.45 – 17.20

Хорош Юлія Олександрівна

Лікар-імунолог

щодня, 12.00 – 15.00

Ляховський Вячеслав Іванович

Лікар-імунолог

щодня, 17.00 – 18.40

Величко Тамара Анатоліївна

Лікар-гінеколог

згідно графіка

 

Залудяк Олена Миколаївна

Обл. окуліст

понеділок, 12.00 – 13.00

Безега Михайло Іванович

Обл. ЛОР

понеділок, 12.00 – 15.00

Савченко Олександр Григорович

Зав. від. кардіології

четвер, 12.00 – 15.00

Гордієнко Олена Вікторівна

Зав. від. ревматології

вівторок, 11.00 – 14.00

Литвиненко Олександр Васильович

Зав. від. гінекології

понеділок, 12.00 – 15.00

Калюжка Андрій Сергійович

Зав. від. хірургії

вівторок, 12.00 – 15.00

Філоненко Анатолій Федорович

Зав. від. урології

понеділок, 12.00 – 15.00

Вірьовка Олена Анатоліївна

Зав. від. неврології

четвер, 12.00 – 15.00

Михайлець  Володимир Миколайович

Обл. ендокринолог

вівторок, 12.00 – 15.00

Петренко Валентина Панасівна

Обл. гастроентеролог

вівторок, 12.00 – 15.00

Моторна Неля Миколаївна

Обл. пульмонолог

вівторок, 12.00 – 15.00

Тончев Михайло Дмитрович

Зав. від. нейрохірургії

вівторок, 12.00 – 15.00

Котелевський Дмитро Миколайович

Зав. від. проктології

понеділок, 12.00 – 15.00

Безкоровайний Олександр Михайлович

Обл. судинний хірург

четвер, 12.00 – 14.00

Бубир Олександр Миколайович

Зав. від. травматології

понеділок, 12.00 – 15.00

Кулик Лариса Григорівна

Зав. від. алергології

вівторок, 12.00 – 15.00

Гусаченко Юлія Олександрівна

Обл. гематолог

середа, 12.00 – 15.00

Гольтберг Захар Олексійович

Обл. комбустіолог

3-й четвер, 9.00 – 11.00

Панченко Олексій Миколайович

Обл. нефролог

каб. 203,

 вівторок, 12.00 – 15.00