КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Центр реабілітаційної медицини

 

Завідувач  центром - Пчелінцева Ірина Юріївна

Завідувач центром – Пчелінцева Ірина Юріївна

В Центрі реабілітаційної медицини працює висококваліфікована команда фахівців: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, ерготерапевти, фізичні терапевти, асистенти фізичних терапевтів, психологи, масажисти, сестри медичні, молодші медичні сестри.

Медичний персонал центру надає цілодобову висококваліфіковану допомогу для відновлення фізичних та психологічних функцій організму, що допомагає відновлюватися пацієнтові та пристосовуватися до повсякденного життя, реабілітація – це ключовий інструмент для  відновлення мобільності рухів.

Центр оснащений надсучасними системами реабілітації: роботизований ортез, екзоскелет, система реабілітації для верхніх та нижніх кінцівок, та електронейростимуляції, які були придбані за сприяння керівництва ОВА та обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського та ВООЗ.

На сьогоднішній день, маючи компетентний лікарський склад та концепцію розвитку реабілітаційного відділення,  центр надає професійну та якісну реабілітаційну допомогу всім, хто її потребує.  В сучасних реаліях, створення професійного центру реабілітації для дорослих прокладає шлях для нових можливостей для багатьох людей , що постраждали в першу чергу від війни.