КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Рентгенологічне відділення

Безымянный

Зав. відділення – Андрєєва Лариса Михайлівна

РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

  тел.(05322) 56-52-15, 56-11-67,56-12-88,56-15-12

   Зав. відділенням – АНДРЄЄВА ЛАРИСА МИХАЙЛІВНА, лікар – рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи за фахом 32 роки.

До складу рентгенологічного відділення входить 6 рентгенологічних кабінетів, які розташовані у кожному корпусі лікарні, та кабінет комп’ютерної томографії.

Рентгенологічний кабінет №1 та кабінет комп’ютерної томографії працюють в цілодобовому режимі, розташовані на І-му поверсі хірургічного корпусу. Всі кабінети оснащені сучасною рентгенівською апаратурою. В кабінеті комп’ютерної томографії дослідження проводяться на комп’ютерному томографі SOMATOM Emotion 6 фірми SIEMENS.

У відділенні працюють 11 висококваліфікованих лікарів:

6 – з вищою категорією;

2 – з першою категорією;

2 – з другою категорією;

1 – б/категорії (не вистачає стажу).
В кабінеті комп’ютерної томографії проводяться дослідження:
головного мозку, навколоносових порожнин, шиї, органів грудної та черевної порожнин, заочеревинного простору та малого тазу, кінцівок. Дослідження проводяться як з пероральним так і з внутрішньовенним контрастним підсиленням. Ангіопульмонографія, аортографія, ангіографія артерій верхніх та нижніх кінцівок , артерій тазу, КТ урографія , КТ колонографія , КТ кістково – суглобової системи.
В рентгенкабінетах можна пройти поліпозиційні дослідження органів грудної порожнини, шлунково – кишкового тракту, кістково – суглобової системи, екскреторну урографію, метросальпінгографію та багато інших.
Всі дослідження проводяться тільки за клінічними показаннями та при наявності обгрунтованного направлення в історії хвороби або амбулаторній картці (згідно наказу МОЗ України №340 від 28.11.1997р.)

операційна-7