КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Ендоскопічне відділення

Безымянный

Завідувач відділення – Вірченко Віктор Іванович, тел. (0532) 56-23-31

Ендоскопічне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні є лікувально-діагностичним та консультативним центром Полтавської області по наданню ендоскопічної допомоги населенню.
Лікарі відділення надають планово-консультативну та невідкладну медичну допомогу хворим на базі обласної лікарні та у лікувальних установах області по Полтавському ОЦЕМД та МК.
Відділення оснащено сучасною відеоендоскопічною та фіброволоконною апаратурою фірм OLYMPUS, PENTAX, FUJINON.

При проведенні діагностичних ендоскопічних досліджень лікарі відділення виконують як маніпуляції (взяття матеріалу на цитоморфологічне дослідження, введення лікарських препаратів, хромоскопія, проведення уреазного тесту, Рh-метрія, введення зонда для ентерального харчування, видалення стентів, дренажів та протезів, ретроградна панкреатохолангіографія) так і мініінвазивні ендоскопічні операції (видалення сторонніх тіл, балонна  дилатація  звужень  стравоходу,  дванадцятипалої  кишки, анастомозів, поліпектомія, папілосфінктеротомія, видалення конкрементів з холедоху, літотрипсія).

Всі кабінети обслуговують амбулаторних пацієнтів за направленнями обласної консультативної поліклініки і лікувальних закладів області та  хворих, які лікуються у відділеннях обласної лікарні.

Планова ендоскопічна допомога у відділенні надається з 8-00 до 16-00 в робочі дні, невідкладна – цілодобово згідно графіка чергувань лікарів ендоскопічного відділення по Полтавському ОЦЕМД та МК.
У складі ендоскопічного відділення функціонують:

- кабінети на першому поверсі терапевтичного корпусу, де проводяться дослідження та мініінвазивні ендохірургічні втручання на верхніх і нижніх відділах шлунково-кишкового тракту (езофагогастродуоденоскопії та колоноскопії) Прийом ведуть лікарі вищої категорії Вірченко Віктор Іванович та Шовкопляс Олександр Федорович (+380 (0532) 56-23-31);

- кабінети на першому поверсі соматичного корпусу, де проводяться дослідження та мініінвазивні ендохірургічні втручання на верхніх і нижніх відділах шлунково-кишкового тракту (езофагогастродуоденоскопії та колоноскопії) Прийом веде лікар вищої категорії Федосенко Сергій Миколайович (+380 (05322) 2-89-83);