КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Відкриваємо кабінет амбулаторного ведення вагітності

Досить часто майбутні батьки запитують в нашому Перинатальному центрі, чи немає в нас жіночої консультації. Батьки заздалегідь намагаються обрати місце, де з’являться на світ їх малюки, і багатьом з них було б дуже зручно щоб за тією ж адресою велось спостереження на протязі всієї вагітності. wk01 Ми дуже раді повідомити, що з 14 квітня в Перинатальному центрі Полтавської обласної лікарні почне працювати кабінет ведення вагітності в амбулаторних умовах. Кожна пацієнтка, незалежно від місця реєстрації чи фактичного проживання, має право обирати заклад, де будуть спостерігати її вагітність. Вагітні зможуть безкоштовно отримувати певний обсяг медичної допомоги. А саме:

  • Спостереження вагітності від взяття під нагляд, розробки індивідуального плану ведення вагітності відповідно групи ризику та його виконання.
  • Проходження необхідних лабораторних аналізів та інструментальних обстежень інструментальних обстежень.
  • Профілактика, спрямована на запобігання ускладнень вагітності, післяпологового періоду, екстрагенітальних захворювань.
  • Направлення вагітної до перинатального консиліуму за участю лікаря-генетика, профільних дитячих спеціалістів при виявленні у плода ознак вродженої, спадкової патології.
  • Своєчасне направлення вагітних у стаціонар при необхідності.
  • Заняття у «Школі відповідального батьківства» із залученням членів сім’ї до навчання.
  • Надання повної інформації вагітним щодо перебігу їх вагітності, особливостей індивідуального плану ведення вагітності та пологів.

У квітні кабінет амбулаторного ведення вагітності працюватиме щосереди з 8 до 14 години. Телефон для довідок: (0532) 63-00-74. wk03

Ми чекаємо на Вас й намагаємось створити Вам зручні умови отримання комплексу медичних послуг при вагітності та пологах.