КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Приймальне відділення

18 грудня  2020 року у КП « Полтавська обласна кліфнічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського ПОР» відкрили реконструйовані приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення.

В рентгенологічному відділенні  розпочали свою роботу в цілодобовому режимі  сучасні комп’ютерний та магнітно-резонансний томографи, отримані по програмі Світового банку.

зал очікування приймальне                                                   111

Приймальне відділення обласної лікарні розраховане на прийом хворих цілодобово, забезпечуючи при цьому прийом планових та ургентних хворих, надаючи при необхідності невідкладну допомогу, а також амбулаторну допомогу при  самозверненнях  населення. В середньому щоденно у відділення лікарні госпіталізуються до 120 хворих (максимум – 200, мінімум – 90 хворих). Відсоток ургентних хворих складає – 31%.

Після      капітального ремонту приймально-діагностичного відділення    проведенно розмежування потоків пацієнтів: ургентного та планового.

222

З метою  прискорення оформлення медичної документації хворих, які планово поступають у відділення лікарні, створена електронна черга  госпіталізації хворих. Пацієнти заносяться у електронну базу даних лікарні.