КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Рентгенологічне відділення

Безымянный

Зав. відділення – Андрєєва Лариса Михайлівна лікап-рентгенолог вищої категорії, стаж роботи за фахом 37 р. тел.(0532)56-52-15

РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

                                        Контактні телефони:

Ординаторська – тел.(0532) 56-00-70;

Кабінети комп’ютерної томографії №1та №2 – тел.(0532) 60-70-21;

Кабінет магнітно – резонансної томографії    – тел.(0532) 56-00-50.

 

До складу рентгенологічного відділення входить 6 рентгенологічних кабінетів, які розташовані у кожному корпусі лікарні, два кабінети комп’ютерної томографії та кабінет магнітно – резонансної томографії.

Рентгенологічний кабінет №1 та кабінет комп’ютерної томографії працюють в цілодобовому режимі, розташовані на І – му поверсі хірургічного корпусу.

Всі рентгенологічні кабінети оснащені сучасною цифровою рентгенівською апаратурою: системи рентгенівські дистанційно керовані OPTIMA, фірми APELEM – DMS Group, Франція та OPERA T90 cs, фірми GMM, Італія.

В кабінеті комп’ютерної томографії №1 дослідження проводяться на комп’ютерному томографі SOMATOM Emotion 6 фірми SIEMENS, №2 – на комп’ютерному томографі Aquilion Prime SP 160 зр., фірми CANON.

В кабінеті МРТ – MAGNETOM Skyra 3T, фірми SIEMENS.

У відділенні працюють 13 висококваліфікованих лікарів:

10 – з вищою категорією;

1 – з першою категорією;

2 – б/категорії (не вистачає стажу).

В кабінетах комп’ютерної томографії проводяться дослідження:
головного мозку, навколоносових порожнин, шиї, органів грудної та черевної порожнин, заочеревинного простору та малого тазу, кінцівок. Дослідження проводяться як з пероральним так і з внутрішньовенним контрастним підсиленням. Ангіопульмонографія, аортографія, ангіографія артерій верхніх та нижніх кінцівок , артерій тазу, КТ урографія , КТ колонографія , КТ кістково – суглобової системи.

В кабінеті МРТ можна пройти такі дослідження, як:

МРТ головного мозку, гіпофізу, орбіт, внутрішнього вуха, носоглотки, м’яких тканин шиї, хребта, ілеосакральних з’єднань, органів черевної порожнини, органів малого тазу (без контрастування та при необхідності з в/в контрастуванням ), МР – ангіографія/венографія судин головного мозку  (без контрастування та з в/в контрастуванням ), МР – холангіографія, МРТ суглобів (плечовий, ліктьовий, променевозап’ясний, кисть, кульшові, колінні, гомілковоступневий, ступня, МРТ сегментів (плече, передпліччя, стегно, гомілка) без в/в підсилення та з в/в контрастуванням.

В рентгенкабінетах можна пройти поліпозиційні дослідження органів грудної порожнини, шлунково – кишкового тракту, кістково – суглобової системи, екскреторну урографію, метросальпінгографію та багато інших.

Всі дослідження проводяться тільки за клінічними показаннями та при наявності обгрунтованного направлення (згідно наказу МОЗ України №340 від 28.11.1997р.)!

 

операційна-7
Запис на дослідження проводиться лише по телефону.Через електрону пошту запис не проводиться.