КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Інтервенційної радіології

Безымянный

Завідувач відділення – Сакевич Руслан Петрович

Перелік захворювань з якими лікуються у відділенні:

- ішемічна хвороба серця,
- порушення серцевого ритму та провідності,
- облітеруючий атеросклероз аорти та її гілок,
- судин тазу та нижніх кінцівок,
- патологія судин головного мозку та шиї,
- фіброміома матки.
Обстеження для планової госпіталізації: ЗАК,ЗАС,біохімічний аналіз крові, група крові та резус фактор,RW, ЕКГ, ФГДС, холтерівське моніторування.
На базі відділення спільно з УМСА створений «Полтавський обласний навчальний науково-практичний центр інтервенційної радіології» (керівник центру – д.м.н., професор Ляховський В.І.).
Телефон відділення: 56-09-78

Операційна

З 15 січня 2015 року відділення працює в режимі 7 днів на тиждень, 24 години на добу, з метою надання високоспеціалізованої малоїнвазивної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарду. Застосування сучасних методик дозволяє знизити смертність при цій патології в три рази.

Зростання кількості оперативних втручань, особливо в ургентному порядку, призвело до необхідності відкриття власного ліжкового фонду для відділення інтервенційної радіології. З 26.12.15 року в Полтавській обласній лікарні було відкрито відділення інтервенційної радіології з рентгенхірургічним блоком та блоком інтенсивної терапії. Відділення розраховане на 15 ліжок, з блоком інтенсивної терапії на 3 ліжка, який оснащений необхідним сучасним обладнанням для надання інтенсивної терапії хворим як в доопераційному, так і в післяопераційному періоді.

Значно розширений штат відділення. Тепер для забезпечення цілодобового чергування в ньому працюють 5 лікарів-кардіохірургів, 6 лікарів-анестезіологів, 3 лікарі-кардіологи, палатні медичні сестри, молодший медичний персонал.

На протязі 9 місяців 2016р. у відділенні було проліковано 715 пацієнтів, з них 263 було проліковано в блоці інтенсивної терапії (що складає 37% від усіх пролікованих).