КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Гінекологічне відділення

Завідувач відділення – Масальська Олена Сергіївна
Кількість ліжок – 30.
Кількість лікарів -5.
Режим роботи: з 8.00 до 15.42 щодня, крім суботи, неділі та святкових днів.
Гінекологічне відділення спеціалізується на всіх видах діагностики та лікування захворювань малого тазу. Основними напрямками роботи відділення є оперативне лікування доброякісних пухлин (міом) матки, в тому числі операції, що дозволяють зберегти менструальну та репродуктивну функцію, опущення та випадіння матки та піхви, доброякісні новоутворення придатків матки.

У відділенні виконуються малоінвазивні органозберігаючі лапароскопічні та гістероскопічні втручання.
В гінекологічному відділенні у співпраці з відділенням інтервенційної радіології використовується сучасний органозбергіаючий метод лікування міом матки – емболізація маткових артерій.

 

Для планової госпіталізації потрібні наступні обстеження (згідно нормативних документів МОЗ України,     Наказу МОЗ України №620 від 29.12.2003 «Про організацію надання стаціонарноїакушерсько-гінекологічної танеонатологічної допомогив Україні»): загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, група крові та резус-фактор, аналіз крові на ВІЛ, австралійський антиген, КСР, біохімічний аналіз крові, глюкоза крові, коагулограма, мазки з піхви на флору та цитологію, ЕКГ, консультативний висновок кардіолога або ревматолога ПОКЛ (жінкам старшим 40 років перед плановим оперативним лікуванням). За показаннями – УЗД ОМТ, патогістологічне дослідження зіскобу з порожнини матки, кольпоскопія, ФГДС, ректороманоскопія, УЗД ОЧП, консультації суміжних фахівців.
Телефон відділення: +380-532-561483 Посилання на сайт відділення: gynecology.poltava.ua