КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

21.12.2017 року в складі ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського відкрився новий структурний підрозділ – центральний навчально-тренінговий центр, як тренінговий центр ІІІ рівня

21.12.2017 року в складі ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського відкрився новий структурний підрозділ – центральний навчально-тренінговий центр, як тренінговий центр ІІІ рівня. . Його створення обумовлене потребами галузі охорони здоров’я, а також реалізацією субпроекту Світового банку «Поліпшення здоров’я на службі у людей», наказами МОЗ про затвердження Примірного положення про територіальний навчально-тренінговий центр сімейної медицини, застосування телемедицини у сфері охорони здоров’я.

Основною метою роботи Центру є участь у проведенні післядипломної підготовки лікарів  та медичних сестер щодо   підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, запровадженню ефективних організаційно-правових та фінансово-економічних механізмів у популяції населення віком 40-60 років з хворобами системи кровообігу, визначення структури, напрямів, механізмів і термінів поетапного впровадження мережі навчально-тренінгових центрів у Полтавській області з метою створення матеріально-технічної, організаційної та методологічної підтримки рівня знань медичними працівниками первинної ланки сучасних медико-технологічних документів по наданню медичної допомоги при артеріальній гіпертензії та її ускладненнях, формуванню груп ризику по диспансерному спостереженню, стратифікації загального серцево-судинного ризику “. Підвищення рівня знань та навичок медичного персоналу з питань профілактики, лікування та контролю артеріальної гіпертензії і її ускладнень.

Планується проведення тренінгів наступних категорій: тренінги-лекції для теоретичного засвоєння матеріалу; тренінги для відпрацювання окремих практичних навичок без застосування дороговартісних манекенів; тренінги для мультидисциплінарних бригад, проведення яких потребує застосування дороговартісних муляжів/манекенів; тренінги для оволодіння комп’ютерними інформаційними програми; тренінги для оволодіння навичками телемедичного консультування на ріні первинної ланки; тренінги в онлайн-режимі з участю обласних фахівців.