КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

19.07.2018 року в полтавській обласній лікарні ім. М.В. Скліфосовського після реконструкції відкрили сучасне нейрохірургічне відділення

Нейрохірургічне відділення ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського забезпечує цілодобове надання високоспеціалізованої нейрохірургічної допомоги жителям Полтавської області. У відділенні лікуються пацієнти з важкими черепно-мозковими  та хребетними  травмами, геморагічними та ішемічними інсультами, онкопатологією нервової системи  Щорічно  в нейрохірургічному відділенні проводиться більше 600 високотехнологічних оперативних втручань на головному та спинному мозку, в тому числі 40% з використанням ангіографічного комплексу. По впровадженню  інтервенційних методів лікування ішемічного інсульту ми займаємо третє місце в Україні.  В середньому за рік у відділенні лікується близько 1000 хворих, з них 30% хворих проходили лікування у відділенні  анестезіології та інтенсивної терапії,  така кількість хворих нейрохірургічного профілю приводила  до перевантаження відділення анестезіології та інтенсивної терапії, так як ці хворі потребують тривалого інтенсивного лікування та спостереження. Тому нагальним було створення блоку інтенсивної терапії в нейрохірургічному відділенні.

img-1626-chas-vidkrittja

Реконструкція  відділення тривала з вересня 2017 року по липень 2018 року.  Реконструйоване  нейрохірургічне  відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії  розраховане на 30 ліжок нейрохірургічного профілю та 6 ліжок анестезіології та інтенсивної терапії. Площа відділення 1205 кв. м, розта-шоване  на 2 поверсі хірургічного корпусу ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського.

DSC_0255DSC_0337

 

 

 

 

 

У нейрохірургічному відділенні після реконструкції створені  найкращі  умови перебування для хворих, які сприяють дотриманню лікувально-охоронного режиму; запобігають виникненню внутрішньолікарняних інфекцій; полегшують лікувальну роботу медичного персоналу; сприяють якнайшвидшому видужанню хворих та забезпеченню оптимальних   умов для діяльності медичних працівників; сприяють ранній реабілітації хворих. Для нейрохірургічного відділення закуплений м’який  та твердий інвентар на 177 537,2 грн.