КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Головний лікар ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського Оксак Григорій Анатолійович у складі української делегації взяв участь у тренінгах Центру Регістрів Литовської Республіки

Головний лікар ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського Оксак Григорій Анатолійович у складі української делегації взяв участь у тренінгах Центру Регістрів Литовської Республіки

Lietuvos

Міністерство закордонних справ Литовської Республіки впроваджує Програму розвитку співробітництва та сприяння демократії за 2017 рік, що відповідає напрямам політики розвитку та співробітництва на 2017-2019 роки Литовської Республіки. Одним з напрямів Програми є зміцнення адміністративного та інституційного потенціалу з метою сприяння здійсненню реформ, пов’язаних з Угодою про асоціацію, підписаною між Європейським Союзом та Україною.

Стосовно цього, Державне підприємство  «Центр Регістрів Литви» впроваджує проект № P2017-VB-UA-089 «Заснування адресного реєстру та розвиток виконавчого провадження інформаційної системи в Україні» (далі – Проект). Проект реалізується в рамках співпраці за проектом № K2016-VB-UA-175 «Підтримка у створенні стабільної системи реєстрів в Україні», впровадженому в 2016 році.

Користуючись цією можливістю 26-29 березня 2018 року українська делегація, до складу якої увійшли представники Київської, Хмельницької та Полтавської обласних державних адміністрацій, взяла участь у тренінгах Центру Регістрів Литовської Республіки.

Під час тренінгу делегація була ознайомлена з Центром Регістрів, його функціями, основними реєстрами та інформаційними системами. Було представлено детальні презентації щодо створення, управління, розробки адресного реєстру та обговорено інші важливі питання.

Очікується, що передача досвіду Литви Україні допоможе забезпечити більш широке розповсюдження та доступність інформації для різних груп населення і стане основою для створення стабільної державної системи реєстру в Україні.

IMG-f851982efb49a972e7c42d2d6e081ca2-V